Statut szkoły

Dokument do pobrania >> statut_szkoly.doc<<.

Odbiór dziecka ze świetlicy

Informujemy, że wszelkie zmiany dotyczące odbioru dziecka ze świetlicy szkolnej (np. samodzielne wyjście dziecka ze szkoły lub  odbiór przez nieupoważnioną wcześniej osobę) rodzice/ opiekunowie zobowiązani są przekazywać w formie pisemnej wychowawcom świetlicy lub poprzez informacje w dzienniku elektornicznym do wychowawczyń świetlicy Anity Pacześ, Eweliny Skonieczko. W innym przypadku dziecko nie będzie mogło opuścić szkoły. Informacje telefoniczne od rodziców nie będą brane pod uwagę.

Druk/ kserokopia dostępne są na stronie internetowej szkoły www.spbychlew.edupage.org  w zakładce dokumenty szkolne, u wychowawców świetlicy szkolnej lub w sekretariacie.

Oswiadczenie-_samodzielny_powrot_dziecka_do_domu.docx

Upowaznienie_do_odbioru_przez_inna_osobe.docx